fbpx
ראשי > מי אנחנו

קצת עלינו… 

שמי איילת בדני, ואני עורכת דין ומגשרת משנת 2002, בוגרת תואר שני (L.L.M) במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, מוסמכת כמגשרת מהו”ת ומשפחה מרשימת המגשרים של הנהלת בתי המשפט, מוסמכת לעריכת ייפוי כוח מתמשך של האפוטרופוס הכללי ועו”ד לגירושין בשיתוף פעולה לפי דרישות הארגון הבינלאומי IACP

משרדי מתמחה בתחום האזרחי בכלל ובתחום דיני משפחה, ירושה ומקרקעין (נדל”ן) בפרט. 

הנני בעלת ניסיון רב שנים בניהול מו”מ לרבות בהליכי גישור מורכבים בתחום האזרחי-עסקי, גישור זוגי (להסכם שלום בית לחילופין גירושין או לגירושין), משפחתי ובינדורי (גיל שלישי). הנני מומחית לענייני משפחה וגירושין בדגש על פרק ב’ לרבות בעריכת הסכמי משפחה למיניהן כגון הסכמי גירושין, הסכמי ממון/חיים משותפים מורכבים, הסכמי הורות, הסכמי מתנה, העברה אגב גירושין, צוואות אישיות והדדיות מורכבות, הסכם חלוקת עיזבון בין יורשים, אפוטרופסות לגוף ולרכוש, ביצוע עסקאות מכר, רכישה, שכירויות במקרקעין (נדל”ן) על כל גווניו, לרבות ניהול הליכים בכל הערכאות המשפטיות כשנדרש. 

הקמתי את משרדי כדי לעשות זאת בדרך אחרת, במטרה לפתור סכסוכים ומחלוקות בדרכי שלום, שקיפות והוגנות, תוך מתן ‘מעטפת’ של שירותים תחת קורת גג אחת

בחירת לימודי המשפטים היוותה עבורי מטרה אמיתית לעשיית צדק. לדאבוני, למדתי עם הזמן שלא תמיד ניתן להוציא את הצדק בערכאות המשפטיות הן מניסיוני כעורכת דין והן ובעיקר מניסיוני האישי כמי שחוותה הליך גירושין קשה.

בדיעבד, כמי שחוותה הליך גירושין אני מודעת למחיר הכבד ששילמנו בגין הטעויות הרבות שעשינו כזוג וכי פגענו במספר מערכות שונות בחיינו כזוג וכל אחד בנפרד: בנפש, בנפש ילדינו שהינם הכי פגיעים ומושפעים מהגירושין שנכפו עליהם על לא עוול בכפם, בקשרים החברתיים, באפשרויות הכלכליות, בהוצאה הכספית שנאלצנו לשלם לשווא לעו”ד, ביחסים עם המשפחה המורחבת ואף ביכולת לקשור קשרים עם בני זוג עתידיים. 

דווקא מאחר שעברתי זאת על בשרי, אני רואה בעיסוקי כעו”ד ומגשרת כשליחות לסייע לאנשים מניסיוני האישי והמקצועי לנהל סכסוכים מכל סוג בדרך אחרת שתאפשר לאנשים בכלל ולזוגות ולהורים לילדים בפרט יחסים תקינים ותקשורת חיובית, כי בעיני הידברות מתוך כוונה לייצר פתרון משותף היא הדרך המיטיבה לכל הצדדים בכל סוג של סכסוך

כמעט כל סכסוך אינו קל והליכי הגירושין בפרט אינם קלים, בלשון המעטה, אולם אלו שמצליחים למצוא בתוכם את הכוחות לשמור על יחסי כבוד ועל תקשורת תקינה, לטובתם האישית ולטובת ילדיהם, גם בתקופה קשה שכזו, הם יאפשרו לילדיהם לגדול כילדים נורמטיביים, אף על פי שעולמם נחרב, ויאפשרו להם כבני אדם יותר שקט ושלווה. 

לכן, שמתי לעצמי מטרה להשכין שלום בין איש לרעהו בכל תחום משפטי ובפרט כאשר מדובר בבני משפחה, בין במסגרת של הליך גישור ובין במסגרת של ייצוג צד אחד בהליך משא ומתן, כאשר בין היתר הנני מציעה שורה של הגנות שעליהם נאמר המשפט “יפה שעה אחת קודם” כגון: עריכת צוואות, ייפוי כוח מתמשך, הסכמי ממון/חיים משותפים, הסכמי הורות וכיוצ”ב, כל זאת כדי להימנע מראש מסכסוכים משפטיים עתידיים.  

אף כאשר אני מתבקשת לנהל הליכים בערכאות המשפטיות, אני עושה זאת בהגינות תוך ראיית התמונה הכוללת יחד עם שמירת האינטרסים וייצוג הולם ומקצועי ביותר של הצד אותו אני מייצגת. 

בסופו של דבר כולנו מגדלים ילדים, המהווים דור המשך, ואנו משמשים עבורם דוגמא אישית לכל דבר ועניין, גם בעניין של פתרון מחלוקות בינינו לבין יקירינו ומכרינו. 

בעבודתי אני שמה דגש רב על יעילות, מסירות, מקצועיות, זמינות, יחס אישי וליווי צמוד לכל אורך הדרך, תוך עדכון שוטף בנעשה ומציאת פתרונות יצירתיים ומקצועיים וזאת תוך ראיית צרכי הלקוח וטובתו האישית. 

במטרה להעניק את השירות המקצועי והטוב ביותר עבור לקוחותיי, הנני מקפידה להשתתף בימי עיון ולעבור השתלמויות תעודה מקצועיות בתחום עיסוקיי. 

להלן חלק מתעודות השכלתי והסמכותי:

2003  תואר שני (L.L.M) בבי”ס למשפטים, אוניברסיטת בר אילן, רמת גן.

2001  תואר ראשון (L.L.B) בבי”ס למשפטים, המכללה למנהל, ראשון לציון.

2002  חברות בלשכת עורכי הדין בישראל. 

2020 מוסמכת כעו”ד לגירושין בשיתוף פעולה לפי דרישות הארגון הבינלאומי IACP.

2019 מגשרת מהו”ת ומשפחה מרשימת המגשרים של הנהלת בתי המשפט.

2019  פסיכותרפיה זוגית אינטגרטיבית במיקוד דינמי של מכון שילובים, קיבוץ גבעת ברנר.

2018  מוסמכת לעריכת ייפוי כוח מתמשך על ידי האפוטרופוס הכללי, משרד המשפטים.

2016  בוגרת פרקטיקום של גושרים י.ד. בע”מ.

2011  מוסמכת כמגשרת במשפחה של המכון להשתלמות עו”ד של לשכת עו”ד בישראל.

2001  מוסמכת כמגשרת של המרכז לישוב סכסוכים וניהול משא ומתן A.D.R. MEDIATION.

תחומי עיסוק

או

נייד: 052-6781433 

כתובת: ירושלים 28, ראשון לציון

Ablawoffice1@gmail.com :דוא"ל  

מידע משפטי

המידע המופיע באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כלשהם או הימנעות מהם. קריאת המידע באתר אינה מהווה תחליף לפניה לעורך דין המתמחה בתחום ספציפי נדרש בטרם נקיטת בהליך כלשהו או נקיטת פעולה כלשהי או הימנעות מהם. כול המסתמך על האמור לעיל עושה זאת על אחריותו בלבד.

error: התוכן מוגן
Share This
Skip to content