fbpx
בחרו עמוד
ראשי > מי אנחנו

קצת עלינו…

תחומי עיסוק

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שמי איילת בדני, ואני עורכת דין ומגשרת משנת 2002, בוגרת תואר שני (L.L.M) במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, מוסמכת כמגשרת מהו"ת ומשפחה מרשימת המגשרים של הנהלת בתי המשפט, מוסמכת לעריכת ייפוי כוח מתמשך של האפוטרופוס הכללי ועו"ד לגירושין בשיתוף פעולה לפי דרישות הארגון הבינלאומי IACP.

משרדי מתמחה בתחום האזרחי בכלל ובתחום דיני משפחה, ירושה ומקרקעין (נדל"ן) בפרט – לרשימת תחומי העיסוק.

הנני בעלת ניסיון רב שנים בניהול מו"מ לרבות בהליכי גישור מורכבים בתחום האזרחי-עסקי, גישור זוגי (להסכם שלום בית לחילופין גירושין או לגירושין), משפחתי ובינדורי (גיל שלישי). הנני מומחית לענייני משפחה וגירושין בדגש על פרק ב' לרבות בעריכת הסכמי משפחה למיניהן כגון הסכמי גירושין, הסכמי ממון/חיים משותפים מורכבים, הסכמי הורות, הסכמי מתנה, העברה אגב גירושין, צוואות אישיות והדדיות מורכבות, הסכם חלוקת עיזבון בין יורשים, אפוטרופסות לגוף ולרכוש, ביצוע עסקאות מכר, רכישה, שכירויות במקרקעין (נדל"ן) על כל גווניו, לרבות ניהול הליכים בכל הערכאות המשפטיות כשנדרש.

הקמתי את משרדי כדי לעשות זאת בדרך אחרת, במטרה לפתור סכסוכים ומחלוקות בדרכי שלום, שקיפות והוגנות, תוך מתן 'מעטפת' של שירותים תחת קורת גג אחת.

בחירת לימודי המשפטים היוותה עבורי מטרה אמיתית לעשיית צדק. לדאבוני, למדתי עם הזמן שלא תמיד ניתן להוציא את הצדק בערכאות המשפטיות הן מניסיוני כעורכת דין והן ובעיקר מניסיוני האישי כמי שחוותה הליך גירושין קשה.

בדיעבד, כמי שחוותה הליך גירושין אני מודעת למחיר הכבד ששילמנו בגין הטעויות הרבות שעשינו כזוג וכי פגענו במספר מערכות שונות בחיינו כזוג וכל אחד בנפרד: בנפש, בנפש ילדינו שהינם הכי פגיעים ומושפעים מהגירושין שנכפו עליהם על לא עוול בכפם, בקשרים החברתיים, באפשרויות הכלכליות, בהוצאה הכספית שנאלצנו לשלם לשווא לעו"ד, ביחסים עם המשפחה המורחבת ואף ביכולת לקשור קשרים עם בני זוג עתידיים.

דווקא מאחר שעברתי זאת על בשרי, אני רואה בעיסוקי כעו"ד ומגשרת כשליחות לסייע לאנשים מניסיוני האישי והמקצועי לנהל סכסוכים מכל סוג בדרך אחרת שתאפשר לאנשים בכלל ולזוגות ולהורים לילדים בפרט יחסים תקינים ותקשורת חיובית, כי בעיני הידברות מתוך כוונה לייצר פתרון משותף היא הדרך המיטיבה לכל הצדדים בכל סוג של סכסוך.

כמעט כל סכסוך אינו קל והליכי הגירושין בפרט אינם קלים, בלשון המעטה, אולם אלו שמצליחים למצוא בתוכם את הכוחות לשמור על יחסי כבוד ועל תקשורת תקינה, לטובתם האישית ולטובת ילדיהם, גם בתקופה קשה שכזו, הם יאפשרו לילדיהם לגדול כילדים נורמטיביים, אף על פי שעולמם נחרב, ויאפשרו להם כבני אדם יותר שקט ושלווה.

לכן, שמתי לעצמי מטרה להשכין שלום בין איש לרעהו בכל תחום משפטי ובפרט כאשר מדובר בבני משפחה, בין במסגרת של הליך גישור ובין במסגרת של ייצוג צד אחד בהליך משא ומתן, כאשר בין היתר הנני מציעה שורה של הגנות שעליהם נאמר המשפט "יפה שעה אחת קודם" כגון: עריכת צוואות, ייפוי כוח מתמשך, הסכמי ממון/חיים משותפים, הסכמי הורות וכיוצ"ב, כל זאת כדי להימנע מראש מסכסוכים משפטיים עתידיים.

אף כאשר אני מתבקשת לנהל הליכים בערכאות המשפטיות, אני עושה זאת בהגינות תוך ראיית התמונה הכוללת יחד עם שמירת האינטרסים וייצוג הולם ומקצועי ביותר של הצד אותו אני מייצגת.

בסופו של דבר כולנו מגדלים ילדים, המהווים דור המשך, ואנו משמשים עבורם דוגמא אישית לכל דבר ועניין, גם בעניין של פתרון מחלוקות בינינו לבין יקירינו ומכרינו.

בעבודתי אני שמה דגש רב על יעילות, מסירות, מקצועיות, זמינות, יחס אישי וליווי צמוד לכל אורך הדרך, תוך עדכון שוטף בנעשה ומציאת פתרונות יצירתיים ומקצועיים וזאת תוך ראיית צרכי הלקוח וטובתו האישית.

במטרה להעניק את השירות המקצועי והטוב ביותר עבור לקוחותיי, הנני מקפידה להשתתף בימי עיון ולעבור השתלמויות תעודה מקצועיות בתחום עיסוקיי.

 • להלן חלק מתעודות השכלתי והסמכותי:

   תואר שני (L.L.M) במשפטים, אוניברסיטת בר אילן, רמת גן (2003)

  • תואר ראשון (L.L.B) במשפטים, המכללה למנהל, ראשון לציון (2001)
  • קבלת רישיון לעריכת דין מלשכת עורכי הדין בישראל (2002)
  • מוסמכת כעו"ד לגירושין בשיתוף פעולה לפי דרישות הארגון הבינלאומי  IACP י(2020)
  • בוגרת מודל תקשורת מקרבת, יעל בריסקר (2020)
  • מגשרת מהו"ת ומשפחה מרשימת המגשרים של הנהלת בתי המשפט (2019)
  • בוגרת פסיכותרפיה זוגית אינטגרטיבית במיקוד דינמי, מכון שילובים, גבעת ברנר (2019)
  • מוסמכת לעריכת ייפוי כוח מתמשך של האפוטרופוס הכללי, משרד המשפטים (2018)
  • בוגרת פרקטיקום של גושרים י.ד. בע"מ (2016)
  • מוסמכת כמגשרת במשפחה של המכון להשתלמות עו"ד של לשכת עו"ד בישראל (2011)
  • מוסמכת כמגשרת של המרכז לישוב סכסוכים וניהול משא ומתן A.D.R. MEDIATION (2001)

  תחומי עיסוק

  מידע משפטי

  המידע המופיע באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כלשהם או הימנעות מהם. קריאת המידע באתר אינה מהווה תחליף לפניה לעורך דין המתמחה בתחום ספציפי נדרש בטרם נקיטת בהליך כלשהו או נקיטת פעולה כלשהי או הימנעות מהם. כול המסתמך על האמור לעיל עושה זאת על אחריותו בלבד.

  Share This
  דילוג לתוכן